Istorija

UAB TRANSGESTA daugiau nei 25 veiklos metus teikia aukščiausio lygio krovinių pervežimo paslaugas. Per daugelį metų išvystėme nuolatinių maršrutų tinklą visoje Europoje, Skandinavijoje ir NVS valstybėse.

Rūpinamės savo klientais ir užtikriname sklandų bendradarbiavimą, pasitikėjimą bei supratimą.

Gabename įvairios paskirties pilnus, dalinius, temperatūros reikalaujančius ir pavojingus (ADR klasės) krovinius. Ilgametė patirtis mūsų klientams garantuoja greitą bei saugų jų krovinių pristatymą iki paskirties vietos.

Mūsų vairuotojai supažindinti su specialiomis instrukcijomis, kad kroviniai būtų pristatyti laikantis visų reikalavimų.

Puspriekabėse – šaldytuvuose veikia „THERMO KING“ šaldymo agregatai, o maisto produktų gabenimo sąlygos kontroliuojamos sumontuota temperatūros režimo sekimo įranga. Galimas pastovus temperatūrinis režimas, temperatūros stebėjimas ir matavimas. Klientams pageidaujant  pakrovimo metu bei po iškrovimo siunčiamos termografų ataskaitos.

Nuolat augame ir plečiame savo pervežimų geografijos tinklą. Mūsų transporto parkas turi gerai išvystytą transportavimo geografiją, leidžia pasiūlyti savo klientams saugų krovinių transportavimą. Galime pasiūlyti ES muitinės tarpininko bei muitinės terminalo paslaugas, EX, TIR dokumentų paruošimą ir klientų konsultaciją.

Visos paslaugos yra teikiamos siekiant patenkinti specifinius klientų poreikius.

TRANSPORTO PARKAS

Bendradarbiaudami su klientais, visada randame abipusiai naudingus pervežimo sprendimus, kadangi galime pasiūlyti daugiau nei 150 transporto priemonių. Vežame mažus, dalinius ir pilnus krovinius tarptautiniais maršrutais. Dalis transporto priemonių aprūpintos ADR komplektais, skirtais vežti pavojingus krovinius. Automobiliuose įrengta moderni palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą taip užtikrina vežamo krovinio saugumą.

Mūsų kompanijos transporto parkas atitinka tik EURO 6 standartus, yra nuolat atnaujinamas bei plečiamas.

VILKIKAI

Nuolatos investuojame  į savo transporto priemonių parką, todėl jis yra modernus, saugus ir efektyvus. Atlikdami nuolatinę transporto priemonių priežiūrą ir turėdami tinkamai apmokytus darbuotojus, mes esame pasiruošę išpildyti prašymus. Mes investuojame dėl savo ir jūsų saugumo.

Mūsų transporto priemonėse įrengta moderni navigacinė sistema (GPS) ir mobilieji telefonai. Dėl įmontuotų GPS sistemų mūsų transporto priemonės viso užsakymo įvykdymo metu palaikome ryšį su klientais.

Mes prisiimame atsakomybę už aplinką, todėl mūsų transporto priemonės atitinka tik Euro 6 standartus. Vidutinis mūsų transporto priemonių amžius yra 2-3 metai.

PUSPRIEKABĖS-ŠALDYTUVAI

Šaldytuvų transportu užtikriname idealias sąlygas temperatūrinių  krovinių pervežimui. Puspriekabėse-šaldytuvuose palaikomas temperatūrinis režimas nuo –25 C iki + 25 C. Po iškrovimo, esant poreikiui  klientams siunčiamos termografų ataskaitos. Kad užtikrintume idealias sąlygas temperatūriniams kroviniams, turime įdiegę telematikos sistemą, taigi bet kokie temperatūros svyravimai nedelsiant koreguojami.

Puspriekabėse yra sumontuoti  termografai, kurie leidžia stebėti temperatūrinį režimą šaldytuvo viduje kelionės metu.

KRONE puspriekabėse galime sutalpinti  net 66 euro padėklai vienoje puspriekabėje.

  • KRONE puspriekabės turi trėjas reguliuojamo aukščio tarpines grindis, todėl vietoje 33 padėklų, sukrovus prekes dviem aukštais, į viena puspriekabę telpa  66 padėklai. Tarpines grindis galima perkelti į norimą aukštį, todėl ant jų galima krauti skirtingo aukščio krovinius.
  • Kai šioms puspriekabėms dviejų aukštų perdangos nereikalingos,  jų pakeliamas grindis galima fiksuoti prie puspriekabių stogo arba ant stacionarių grindų. Tokiu būdu universali puspriekabė tampa standartine puspriekabe.
  • Visi šaldytuvai turi padėklų dėžes ir yra aprūpinti euro padėklais todėl galime pasiūlyti klientams pakeitimui euro padėklus.

PUSPRIEKABĖS SU TENTU

Be įprasto pakrovimo iš galo, transporto priemonėse su dengtomis priekabomis galima patogiai ir greitai, naudojantis kranu, pakrauti ir iškrauti krovinius iš šono, viršaus ir galo. Krovinys sutvirtinamas naudojant krovinių tvirtinimo diržus. Pakrovus krovinį į tentinę priekabą krovinius galime iškrauti keliose vietose, nesvarbu koks būtų krovinių pakrovimo/iškrovimo eiliškumas. Taip sutaupomas brangus klientų laikas, kuris transporto sektoriuje laikomas vienas iš svarbiausių aspektų

Darbui naudojame  patikimų partnerių Schmitz, Koegel, Schwarzmuller  tentines ir bortines priekabas bei puspriekabes. Tai mums užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą atliekant pervežimus. Jos tiksliai pritaikytos mūsų gabenimo užduotims, daugelį metų užtikrina solidžią pridėtinę vertę technologijų ir kokybės atžvilgiu.

MEGA PUSPRIEKABĖS

Šiuo  metu naudojamės Schmitz mega puspriekabėmis. Jomis galima patogiai ir greitai, naudojantis kranu, pakrauti ir iškrauti krovinius iš viršaus,  šono arba iš galo, nesvarbu koks bus krovinio iškrovimo eiliškumas. Krovinys sutvirtinamas naudojant krovinių tvirtinimo diržus. Mega puspriekabė gali išsididinti iki 3m vidinio aukščio.

Mega -pasižymi visais užuolaidinės puspriekabės pranašumais ir puikiai tinka stambiagabaritinėms prekėms pervežti. Todėl dažni mūsų klientai- žemės ūkio technikos ir kt. padargų, įrengimų gamintojai ir atstovai.

PASLAUGOS

  • dalinių ir pilnų krovinių gabenimas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais;
  • krovinių, kuriems būtinas temperatūros režimas, pervežimai;
  • pavojingų krovinių gabenimas;
  • krovinių sandėliavimas, pakrovimas ir iškrovimas, dokumentų tvarkymas;
  • visos muitinės tarpininkų paslaugos;
  • kitos logistikos paslaugos;
  • TIR serviso paslaugos;

 

Visi transporto parko vilkikai atitinka  EURO-6 standartus – su 13,6 m. ilgio tentinėmis puspriekabėmis, puspriekabėmis šaldytuvais.

Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta ERGO draudimo grupėje – vienoje didžiausių draudimo grupių Europoje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

KLIENTAMS SIŪLOME

Susisiekite

Pasiūlysime geriausią kainą ir kokybę

STIPRYBĖS

100% saugus pristatymas
Plačiau
Draudimas
Plačiau
Transporto sekimas 24/7
Plačiau
Greitai ir laiku
Plačiau