Krovinių pervežimo kokybės užtrikinimas

Krovinių ekspedijavimas vykdomas ypač kruopščiai, todėl mūsų paslaugomis klientai naudojasi nesidairydami aplinkui. Įgytas klientų pasitikėjimas šiandien mums leidžia bendradarbiauti su gamintojais, didmeninės ir mažmeninės prekybos atstovais. Gelbstime teikdami importo ir eksporto paslaugas. Didžiausias kokybės įvertinimas, tai, jog mumis pasitikimi ir kitos logistikos paslaugas teikiančios įmonės.

Vertiname kiekvieną klientą vienodai, nesvarbu koks krovinio dydis ar pervežimo dažnumas.

Individualūs poreikiai

Atsižvelgami į kiekvieno kliento poreikius suteikiame Jums optimaliausią sprendimą. Jūsų pageidavimu pateikiame individualų kainoraštį taip  taupydami Jūsų brangų laiką.

Sandėliavimo paslaugos

Šiuo metu siūlome muitinės, komercinių, temperatūrinių sandėlių paslaugas.3000 kv.m. sandėliavimo ploto, 10 pakrovimo-iškrovimo rampų greitai ir potogiai krovai.

Mūsų klientai:

Vietiniai gamintojai. Gamintojams padedame žaliovoms importuoti ir produkcijai į ES ir NVS regionus eksportuoti.

Baltijos šalyse ir Skandinavijoje dirbantys didmenininkai ir mažmenininkai, kuriems reikia patikimo partnerio prekėms iš Europos pervežti.

Kitos transportavimo paslaugas teikiančios įmonės. Pabaltijo šalys yra vienas iš tiesiausių taškų krovinių pervežimui į NVS šalis.